O nás

V dnešnom rýchlom svete, pri aktívnom pracovnom štýle, nech sa pohybujete kdekoľvek na svete musíte mať pre svoju prácu to správne miesto.

Našim poslaním je priniesť miesto pre Váš business, inšpirovať Vás k dobrým rozhodnutiam, pomôcť zrealizovať Váš obchodný cieľ. Byť účastní pri Vašom úspechu a robiť to na svetovej úrovni.

Využite naše priestory v Crystal Business Club

Crystal Business Club - prenájom kancelárií v Bratislave, Vám prináša možnosť prenájmu štandardných kancelárií, zasadačiek, či pohodlných a komfortných miestností, pre Vaše obchodné stretnutia, a to formou krátkodobého prenájmu kancelárie už od jednej hodiny.

Každý z našich klientov vyžaduje veľmi osobitý prístup, preto aj každá z kancelárií je veľmi špecifická a zároveň štýlová s interiérom, ktorý Vás prenesie do rôznych kútov sveta.

K prenájmu kancelárií Vám ponúkame aj asistenčné služby, kancelárske a kaviarenské služby.

Ako funguje prenájom obchodných priestorov u nás?

Kvalita a diskrétnosť našich zamestnancov je samozrejmosťou, na ktorú sa môžete spoľahnúť. V našom svete pre Váš biznis neexistuje nič, čo by Vás mohlo rozptýliť, či zbytočne zdržať:

  • Dohodnete si obchodné stretnutie.
  • Vyberiete s kanceláriu podľa Vašich predstáv.
  • Na jej rezerváciu využijete prehľadný online rezervačný systém.
  • V deň stretnutia bez problémov zaparkujete a náš porter odvedie Vás a Vašich obchodných partnerov do Vašej rokovacej miestnosti.
  • Vaša rokovacia miestnosť už bude pripravená, asistenčné a kaviarenské služby sú Vám od prvej chvíle k dispozícii.
  • Využite množstvo výhod a benefitov CRYSTAL BUSINESS CLUBU.

Našim cieľom je dlhodobá spokojnosť klientov, ktorí k nám prichádzajú, aby uzatvorili obchod. Zvyšok je na Vašom obchodnom duchu.